Pa da li je moguće da se ovo dogodilo u dvorištu jedne osnovne škole koja se nalazi u okolini Prokuplja.
Kako piše Kurir.rs, otac jednog dječaka prišao je grupi maturanata i svog sina izvukao iz gužve, nakon čega ga je oborio na beton i nasrnuo fizički na njega. Ostala djeca su izbezumljeno gledala šta se dešava i niko od osnovaca nije smio da reaguje i to spriječi.
POGLEDAJTE:
U pitanju je bila proslava kraja školske godine, a jedan izrev0ltirani otac odlučio je da dječje slavlje prekine i bs prema svom sinu iskali bijes pred punim dvorištem djece.
Direktor škole za Kurir je rekao da se sve desio u ponedjeljak, kada su maturanti sami organizovali proslavu i pozvali trubače. Pukom srećom, to se desio dok su još nastavnici i razredne starješine bile u školi.